Kancelaria Adwokacka prawo procesowe i doradztwo prawne

Jesteśmy kancelarią prawa procesowego skoncentrowaną na wygrywaniu spraw. Świadczymy również usługi doradztwa prawnego w dedykowanych obszarach.

 

Nasze usługi adresujemy do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Skutecznie łączymy znajomość obowiązujących przepisów prawa z praktycznym rozumieniem biznesu, dzięki czemu osiągamy oczekiwane przez naszych klientów efekty.

 

W sprawach klientów indywidualnych odstępujemy od niezrozumiałego żargonu prawniczego na rzecz jasnego przekazu i czytelnej komunikacji.

zdj-1

Kancelaria

Założyciele INLAW Adwokaci są adwokatami sądowymi, specjalizującymi się w sporach sądowych. Reprezentują klientów w każdy stadium procesu, a także zabezpieczają ich interesy w negocjacjach oraz mediacjach. Adwokat Dominika Śliwińska jest certyfikowanym mediatorem.

 

Wszechstronna znajomość specyfiki procesów sądowych umożliwia naszym prawnikom świadczenie efektywnego doradztwa prawnego z wybranych obszarów prawa. Przewidywanie potencjalnych ryzyk procesowych pozwala naszym adwokatom na ich wyeliminowanie już na etapie doradztwa prawnego. Adwokat Mateusz Śliwiński jest skutecznym negocjatorem.

Poznaj nasz zespół
Line HomeThree