Kancelaria Adwokacka prawo procesowe i doradztwo prawne

Jesteśmy kancelarią prawa procesowego skoncentrowaną na wygrywaniu spraw. Świadczymy również usługi doradztwa prawnego w dedykowanych obszarach.

 

Nasze usługi adresujemy do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Skutecznie łączymy znajomość obowiązujących przepisów prawa z praktycznym rozumieniem biznesu, dzięki czemu osiągamy oczekiwane przez naszych klientów efekty.

 

W sprawach klientów indywidualnych odstępujemy od niezrozumiałego żargonu prawniczego na rzecz jasnego przekazu i czytelnej komunikacji.

zdj-1

Kancelaria

Założyciele INLAW Adwokaci są adwokatami sądowymi, specjalizującymi się w sporach sądowych. Reprezentują klientów w każdy stadium procesu, a także zabezpieczają ich interesy w negocjacjach oraz mediacjach. Adwokat Dominika Sobieraj jest certyfikowanym mediatorem.

 

Wszechstronna znajomość specyfiki procesów sądowych umożliwia naszym prawnikom świadczenie efektywnego doradztwa prawnego z wybranych obszarów prawa. Przewidywanie potencjalnych ryzyk procesowych pozwala naszym adwokatom na ich wyeliminowanie już na etapie doradztwa prawnego. Adwokat Mateusz Śliwiński jako pasjonat motoryzacji jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego z siedzibą w Warszawie.

Poznaj nasz zespół
Line HomeThree